Sportovní podlahy

 

Vinylové sportovní podlahy

Dřevěné sportovní podlahy

Sport a další pravidelné fyzické cvičení nabízejí lidskému tělu řadu výhod. Důležitou okolností, která může výrazně ovlivnit přínosy cvičení, je však prostředí (včetně povrchu tělocvičny nebo hřiště), kde se tato aktivita odehrává.

Kromě sportovní obuvi je kvalita podlahové krytiny dalším kritickým faktorem pro ochranu zádů, kolen a kotníků sportovce. Všechna podlaží graboSport jsou navržena tak, aby zajistila nejlepší dosažitelné podmínky pro dosažení dokonalého atletického výkonu a zároveň nabídla sportovcům maximální zdravotní bezpečnost.

Všechny naše výrobky jsou určeny pro vnitřní použití. Vinylové podlahy Grabo a sportovní parketové systémy poskytují trvanlivé, bezpečné a esteticky atraktivní základny pro sportovní i amatérské sportovní aktivity.

Naše celosvětové reference zahrnují více než 70 zemí po celém světě. Naše výrobky jsou denně testovány stovkami tisíc lidí, kteří soutěží, cvičí nebo hrají sportovní hry v halách a na pozemcích vybavených podlahami graboSport.

Vinylové sportovní podlahy

S více než 30 letou profesionální zkušeností je Graboplast odborným výrobcem a obchodníkem s podlahovými krytinami z vinylu. Náš sortiment obsahuje alternativní řešení pro jakékoli specifické potřeby, od konkurenčního sportu po fitness a rekreační sportovní aktivity. Podlahové krytiny GraboSport mají vlastnosti, díky nimž jsou vysoce funkční a bezpečné.

Vynikající ochrana proti tlumení nárazů a kloubů a chrupavek. Díky vynikající absorpci nárazů poskytují dlouhodobou ochranu kloubů a chrupavek sportovců při pravidelných sportovních sezeních. Optimální trakční koeficient. Perfektně vyvážená přilnavost a skluzu. Unikátní konstrukce povrchu zajišťuje vyváženou úroveň tření, která usnadňuje rychlou změnu směru a snižuje riziko uklouznutí a zakopnutí. 
Optimální vertikální deformace. Pokročilé pohodlí. Speciální pěnový podklad poskytuje optimální vertikální deformaci, zvyšuje pohodlí a snižuje riziko fyzického zranění.    Konzistentní odrazy míčů. Vynikající sportovní výkon. Tyto podlahy jsou ideální pro týmové míčové sporty, protože neovlivňují hru a poskytují konzistentní odskokové a rotační vlastnosti.   

Další výhody vinylových sportovních podlah:

Inteligentní povrch, který poskytuje vynikající odolnost proti oděru a snadné čištění. Podle certifikátu Floorscore (vydaného nezávislým mezinárodním institutem SCS Global Services) produkt splňuje kalifornskou specifikaci 01350 s nízkými emisemi do vnitřních prostor a přispívá k certifikaci LEED. Speciální bakteriostatické složení povrchové vrstvy snižuje riziko infekce v případě zranění.
Odolný a snadno čistitelný povrch, který má optimální přilnavost a skluz. Zesítěný povrch, který zvyšuje odolnost proti opotřebení a zabraňuje přilnutí nečistot. Výroba našich produktů je založena na technologiích šetrných k životnímu prostředí. Výrobky Grabo neobsahují rozpouštědla ani těžké kovy.
Vzhledem k velké šířce role (200 cm) vyžadují naše vinylové sportovní podlahy méně svařování a snadnější instalaci. Naše výrobky nevyžadují pravidelnou povrchovou úpravu, což vede k nízkým nákladům na údržbu. Naše vinylové podlahové krytiny jsou 100% recyklovatelné. Téměř 100% našeho výrobního odpadu je recyklováno. Usilujeme o zlepšení recyklovaného obsahu v našich produktech.
Vysoká absorpce energie díky spodní vrstvě pěny - pohodlí a ochrana. Optimalizovaný tvar deformace horní vrstvou pěny - snadná změna směru a snížené riziko zranění.

Náš sortiment

Grabosport Mega

Podrobnosti

GraboSport Extreme

Podrobnosti

GraboSport Supreme

Podrobnosti

GraboSport Elite

Podrobnosti

Prima

Podrobnosti

Stamina

Podrobnosti

Rocket

Podrobnosti

Graboflex Gymfit 60

Podrobnosti

Graboflex Gymfit 50

Podrobnosti

Graboflex Start

Podrobnosti

   

Dřevěné sportovní podlahy

Nejlepší způsob, jak splnit rozmanitost požadavků, které se obecně vztahují na sportovní podlahy, je sestavit podlahový produkt z několika vrstev, které lze vybrat pro specifické funkce nebo podle určitých kritérií.

V rámci tohoto přístupu byly vyvinuty sportovní parketové systémy navržené společností Graboplast

  • minimalizovat riziko zranění,
  • účinně chrání klouby sportovců při pravidelných sportovních sezeních dlouhodobě,
  • poskytují dokonalé zázemí pro vynikající atletický výkon,
  • zajistit stejné podmínky na každém místě podlahy.

Sportovní parkety Grabo lze doporučit pro sportovní i volnočasové sportovní aktivity. Jsou vhodné pro tělocvičny používané pro tréninky a soutěže v týmových míčových sportech, gymnastice, tanci a fitness.

Náš sortiment

StrongAir Elite

Podrobnosti

SpringAir Elite

Podrobnosti

JumpAir Elite

Podrobnosti

Smart-Fit

Podrobnosti